50MEGOVÝ DSL INTERNET ZA 399 KORUN MĚSÍČNĚ

Nová akce na xDSL internet od T-Mobile je tu. Fixní připojení s rychlostí 50 Mbit/s a vyšší je možné nyní pořídit se slevou 20 % na prvního půlroku. Například Pevný internet M (rychlost až 50 Mbit/s) tak přijde prvních šest měsíců na 399 Kč. Akce platí na nově uzavřené smlouvy a tarifní změny od 13. července do 30. října 2020.

Sleva 20 % je platná od tarifu Pevný internet M a výše na xDSL. Stomegabitová přípojka – Pevný internet L – přijde na 479 Kč. Za Pevný internet XL zaplatí zákazníci s rodným číslem nebo drobní podnikatelé 639 Kč místo 799 Kč.

Cenu si mohou zákazníci ještě více vylepšit, pokud si pevný internet zařadí do výhodného programu Magenta 1. Sleva může dosáhnout až dalších 25 %.

TarifPřenosová rychlostAkční cenaStandardní cenaSleva
Pevný internet M Až 50 Mbit/s 399 Kč 499 Kč 20 %
Pevný internet L Až 100 Mbit/s 479 Kč 599 Kč 20 %
Pevný internet XL Až 250 Mbit/s 639 Kč 799 Kč 20 %

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,2 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz