50MEGOVÝ DSL INTERNET ZA 399 KORUN MĚSÍČNĚ

Nová akce na xDSL internet od T-Mobile je tu. Fixní připojení s rychlostí 50 Mbit/s a vyšší je možné nyní pořídit se slevou 20 % na prvního půlroku. Například Pevný internet M (rychlost až 50 Mbit/s) tak přijde prvních šest měsíců na 399 Kč. Akce platí na nově uzavřené smlouvy a tarifní změny od 13. července do 30. října 2020.

Sleva 20 % je platná od tarifu Pevný internet M a výše na xDSL. Stomegabitová přípojka – Pevný internet L – přijde na 479 Kč. Za Pevný internet XL zaplatí zákazníci s rodným číslem nebo drobní podnikatelé 639 Kč místo 799 Kč.

Cenu si mohou zákazníci ještě více vylepšit, pokud si pevný internet zařadí do výhodného programu Magenta 1. Sleva může dosáhnout až dalších 25 %.

TarifPřenosová rychlostAkční cenaStandardní cenaSleva
Pevný internet M Až 50 Mbit/s 399 Kč 499 Kč 20 %
Pevný internet L Až 100 Mbit/s 479 Kč 599 Kč 20 %
Pevný internet XL Až 250 Mbit/s 639 Kč 799 Kč 20 %

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz