APLIKACE MŮJ T-MOBILE V NOVÉM

T-Mobile vylepšuje prostředí své mobilní aplikace Můj T-Mobile. Nejnovější aktualizace pro Android a iOS přináší modernější vzhled a hravější animace. A také nové vychytávky, jako rozdělování dat v Magenta 1, zobrazení zařízení na splátky…

Vylepšení se dočkala lišta menu umístěna ve spodní části – přináší nejen více položek, ale došlo i k jejich trvalému označení. Nebudou tak již odlišovány jen ikonami. Jednotlivé sekce apky by měly nabídnout přehlednější a jednodušší design, například pro správu připojeného čísla. Složka Inbox bude nově zahrnovat také notifikace z aplikace.

Správci rodinného zvýhodnění Magenta 1 budou mít v apce k dispozici nástroj pro rozdělení sdílených dat (až 15 GB)

Nově si mohou zákazníci v aplikaci zobrazit své zařízení na splátky a mohou jednoduše doplatit zbývající cenu. Nemění se naopak struktura menu a zůstávají všechny funkce.

Tím ale vylepšování aplikace nekončí. Do konce dubna se mohou zákazníci těšit například na tmavý režim nebo historii vyúčtování zpracovnou v přehledné grafické podobě.

   

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz