BALÍČEK STO PRODLOUŽEN

T-Mobile prodloužil nabídku výhodného vánočního balíčku STO pro zákazníky s předplacenou kartou TWIST. Akce nyní běží do 31. 3. 2015, platnost balíčku je 30 dní od aktivace. 

S balíčkem STO získává zákazník za 100 Kč rovných 100 minut volání na čísla značky T-Mobile a 100 MB dat na 30 dní. Balíček je mezi uživateli předplacených karet úspěšný, operátor tak prodlouží nabídku o dva měsíce. Zákazník díky balíčku nemusí dělat kompromisy mezi voláním a datováním, může výhodněji využít obě služby. Například jen u dat zákazníci zvýšili jejich užívání téměř dvojnásobně. 

Objednání balíčku je velice jednoduché – stačí poslat bezplatnou SMS ve tvaru STO A na číslo 4603. Balíček je rovněž možné objednat přes samoobsluhu Můj T-Mobile, kde zákazník přehledně vidí stav využitých jednotek. 

Více informací www.t-mobile.cz/sto.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz