Bezplatné volání a SMS do/z Nepálu

T-Mobile zareagoval na katastrofu v Nepálu a rozhodl se neúčtovat zákazníkům volání z České republiky do Nepálu, volání z Nepálu do ČR a místní volání v rámci Nepálu. Stejná pravidla se vztahují na SMS zprávy.

Tato změna byla urychleně nasazena 28. dubna s platností od 25. dubna do 30. června 2015. Zákazníkům, kteří již mezi 25. s 28. dubnem volali nebo posílali SMS do/z Nepálu, bude provedena zpětná kreditace, aby se jim tyto služby neúčtovaly.

Klienti T-Mobile dále mohou v uvedeném období bezplatně volat na krizovou linku + 91 99 10 999 460 zastupitelského úřadu České republiky v indickém Dillí. Tato linka je primárně určena pro české občany nacházející se v postižené oblasti.

Změna platí pro všechny tarify T-Mobile včetně značek MOBIL.CZ, Kaktus, RWE Mobil a PREmobil.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz