Black Friday v T-Mobile přináší telefon Samsung Galaxy J5 za 1 Kč

Největší nákupní svátek roku v České republice Black Friday sice oficiálně startuje až tento pátek 23. listopadu, T-Mobile však pro své zákazníky připravil exkluzivní nabídku telefonů už od dnešního dne. Zákazníci si mohou pořídit telefon Samsung Galaxy J5 za 1 Kč. Nabídka zvýhodněných telefonů je dostupná všem nefiremní zákazníkům, kteří si na webu aktivují nový tarif nebo si prodlouží smlouvu již od tarifu generace Mobil M. Akce poběží na www.t-mobile.cz/black-friday až do pátku 30. listopadu nebo do vyprodání zásob.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz