BTL komunikaci T-Mobile bude zajišťovat Havas

Vítězem neveřejného tendru na BTL komunikaci pro T-Mobile se stala agentura Havas, která tak bude od září pro operátora zajišťovat veškeré BTL aktivity včetně interní komunikace.

„Všechny agentury odvedly výbornou práci, rozhodování jsme neměli vůbec lehké,“ říká ředitel marketingové komunikace T-Mobile Jan Stanko a dodává: „Nakonec jsme se rozhodli vrátit se po mnoha letech k vzájemné spolupráci s agenturou Havas. Věřím, že spolu dokážeme velké věci.“

Do finále tendru, který T-Mobile vyhlásil počátkem dubna letošního roku, postoupily kromě Havasu také Intuo, KLAN, Young&Rubicam a Hullabaloo. V rámci závěrečného kola dostali účastníci za úkol zpracovat kreativní zadání. O vítězi operátor rozhodl na základě posouzení kreativy, strategického přístupu ke komunikaci značky a finančního rámce spolupráce.

Výběr proběhl podle pravidel iniciativy Férový tendr.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz