Červen u T-Mobile: Slevy na Xiaomi i limitovaná předplacenka se 100 GB dat

V červnu mohou zákazníci T-Mobile využít tarifní dotace na kompletní portfolio Xiaomi a čeká na ně i oblíbená korunovka. Pokračuje extra dotace na 5G telefony T Phone a T Phone Pro i speciální nabídka výhodného HW. Na léto pak T-Mobile připravil speciální limitovanou edici předplacené karty se 100 GB dat.

Tarifní dotace se v červnu budou vztahovat na celé portfolio značky Xiaomi. Korunovkou měsíce se stává model Xiaomi Redmi 12C 64GB a extra dotací budou podpořeny i další modely této oblíbené značky. Na zákazníky tak čeká například Xiaomi 13 Lite 256GB s tarifem Neomezeně 5XL s výhodou, který při nákupu přes e-shop nebo aplikaci zakoupí za pouhých 4 999 Kč.

Extra tarifní dotace lze uplatnit také na nákup superrychlého 5G telefonu T Phone a T Phone Pro, které budou dostupné již za 199 Kč, resp. 999 Kč. Do konce června platí speciální nabídka televizorů a notebooků s tarifní dotací, kdy lze na všechna zařízení uplatnit tarifní dotace až 5 000 Kč. I v červnu pak T-Mobile poskytuje tarifní dotace na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch.

Na léto připravil T-Mobile pro své zákazníky speciální nabídku s limitovanou edicí předplacené karty. Za 300 Kč si mohou zakoupit kartu se 100 GB dat, kterou lze využít v rámci ČR jak do mobilu, tak třeba do tabletu či modemu na chatu a dovolenou. Každé 12. po sobě jdoucí obnovení dat je přitom pro zákazníky zdarma. Akce trvá po celý měsíc červen nebo do vyprodání zásob. Více informací na https://eshop.t-mobile.cz/predplacene-karty.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test umlaut (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz