Červencová nálož slev: Samsung a Xiaomi za korunu a zvýhodnění na Apple Watch

Praha 1. července 2021 – V červenci mohou zákazníci T-Mobile vybírat hned z několika výhodných nabídek a pořídit si nový telefon už za 1 korunu nebo získat slevu až 70 % z ceny jakýchkoliv hodinek Apple Watch.

Oblíbená nabídka telefonů za korunu tento měsíc zahrne populární modely Samsung Galaxy A12 a Xiaomi Redmi 9AT. Za korunu je zákazníci získají už s tarifem M a 15 GB dat. Zvýhodnění se dotkne i oblíbeného modelu Xiaomi Redmi Note 10S, který bude možné získat na eshopu T-mobile s tarifem M a neomezenými SD daty už od 499 Kč. Nabídku korunuje špičkový Samsung S21 s podporou 5G za skvělou cenu 11 499 Kč.

Během celého měsíce pokračuje také speciální akce s Apple Watch, kdy mohou zákazníci využít tarifní dotaci na celé portfolio chytrých hodinek. Až do 31. 7. T-Mobile přidává navíc ještě extra slevu ve výši 2 000 Kč. Celkem tak zákazníci při nákupu ušetří až 70 % z ceny hodinek.

Na své si u T-Mobile v létě přijdou také milovníci Apple iPhone. K nákupu všech modelů získají tarifní dotaciaž do výše 5000Kč.  

Speciální nabídka platí při nákupu v e-shopu nebo mobilní aplikaci.

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 1 042 5G vysílačů a svou sítí páté generace pokrývá 21 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka také budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou z priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Kromě naplňování konkrétních cílů v rámci iniciativy Green Deal se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje i na zmírnění digitální propasti a mentální wellbeing a podporu společensky zodpovědných aktivit. Vůči společnosti jako celku pak přijal auditovatelný závazek, že do konce roku 2024 budou mít jeho CSR aktivity přímý dopad na 555 200 jedinců. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X