Červencová nálož slev: Samsung a Xiaomi za korunu a zvýhodnění na Apple Watch

Praha 1. července 2021 – V červenci mohou zákazníci T-Mobile vybírat hned z několika výhodných nabídek a pořídit si nový telefon už za 1 korunu nebo získat slevu až 70 % z ceny jakýchkoliv hodinek Apple Watch.

Oblíbená nabídka telefonů za korunu tento měsíc zahrne populární modely Samsung Galaxy A12 a Xiaomi Redmi 9AT. Za korunu je zákazníci získají už s tarifem M a 15 GB dat. Zvýhodnění se dotkne i oblíbeného modelu Xiaomi Redmi Note 10S, který bude možné získat na eshopu T-mobile s tarifem M a neomezenými SD daty už od 499 Kč. Nabídku korunuje špičkový Samsung S21 s podporou 5G za skvělou cenu 11 499 Kč.

Během celého měsíce pokračuje také speciální akce s Apple Watch, kdy mohou zákazníci využít tarifní dotaci na celé portfolio chytrých hodinek. Až do 31. 7. T-Mobile přidává navíc ještě extra slevu ve výši 2 000 Kč. Celkem tak zákazníci při nákupu ušetří až 70 % z ceny hodinek.

Na své si u T-Mobile v létě přijdou také milovníci Apple iPhone. K nákupu všech modelů získají tarifní dotaciaž do výše 5000Kč.  

Speciální nabídka platí při nákupu v e-shopu nebo mobilní aplikaci.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz