Červencová nálož slev: Samsung a Xiaomi za korunu a zvýhodnění na Apple Watch

Praha 1. července 2021 – V červenci mohou zákazníci T-Mobile vybírat hned z několika výhodných nabídek a pořídit si nový telefon už za 1 korunu nebo získat slevu až 70 % z ceny jakýchkoliv hodinek Apple Watch.

Oblíbená nabídka telefonů za korunu tento měsíc zahrne populární modely Samsung Galaxy A12 a Xiaomi Redmi 9AT. Za korunu je zákazníci získají už s tarifem M a 15 GB dat. Zvýhodnění se dotkne i oblíbeného modelu Xiaomi Redmi Note 10S, který bude možné získat na eshopu T-mobile s tarifem M a neomezenými SD daty už od 499 Kč. Nabídku korunuje špičkový Samsung S21 s podporou 5G za skvělou cenu 11 499 Kč.

Během celého měsíce pokračuje také speciální akce s Apple Watch, kdy mohou zákazníci využít tarifní dotaci na celé portfolio chytrých hodinek. Až do 31. 7. T-Mobile přidává navíc ještě extra slevu ve výši 2 000 Kč. Celkem tak zákazníci při nákupu ušetří až 70 % z ceny hodinek.

Na své si u T-Mobile v létě přijdou také milovníci Apple iPhone. K nákupu všech modelů získají tarifní dotaciaž do výše 5000Kč.  

Speciální nabídka platí při nákupu v e-shopu nebo mobilní aplikaci.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz