Červnové korunovky od Xiaomi

Léto u T-Mobile začíná s oblíbenou značkou Xiaomi a nabídkou korunovek, které doplní i 5G modely pro náročné. Portfolio Apple pak obohatí nejen nové barevné varianty, ale i výhodné tarifní dotace.

Červen patří Xiaomi a vyhledávané korunovce, modelu Redmi 10 s tarifem 8 GB Plus s výhodou. Ten doplní další oblíbený model Xiaomi Redmi 9AT dostupný také za pouhou 1 Kč. Zákazníci, kteří hledají modely podporující 5G, mohou zvolit Xiaomi Redmi Note 10 5G nebo Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G za pouhých 2 999 Kč s tarifem Neomezeně 5G XL s výhodou. Ani tento měsíc nechybí speciální akce na nákupy v e-shopu či aplikaci, která nabídne Xiaomi Redmi Note 10S již za 1 999 Kč.

Nadále lze využít tarifní dotace až do výše 7 000 Kč na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch. Tato nabídka se vztahuje i na nové barevné varianty iPhone 13 a také novinku v podobě modelu iPhone SE 2022, který lze s tarifní dotací získat jen za 5 499 Kč.

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 1 042 5G vysílačů a svou sítí páté generace pokrývá 21 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka také budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou z priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Kromě naplňování konkrétních cílů v rámci iniciativy Green Deal se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje i na zmírnění digitální propasti a mentální wellbeing a podporu společensky zodpovědných aktivit. Vůči společnosti jako celku pak přijal auditovatelný závazek, že do konce roku 2024 budou mít jeho CSR aktivity přímý dopad na 555 200 jedinců. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X