CHYTRÉ AUTO JEŠTĚ CHYTŘEJŠÍ

T-Mobile vylepšuje aplikaci pro Chytré auto. Nově nabízí uživatelům plnohodnotnou knihu jízd. Zákazníci si do apky mohou také nahrát důležité dokumenty spojené s jejich miláčkem na čtyřech kolech a prohlédnout si velmi detailní údaje o každé jízdě.

Nová verze aplikace, která je dostupná od konce května, přináší skutečně plnohodnotnou knihu jízd. Umožňuje tak označovat soukromé a pracovní cesty, přejezdy do/ze zaměstnání a nechybí ani možnost exportu údajů dle zadaných filtrů.

Novinkou je modul Dokumenty. Ten má tři sekce: Pojištění, Výdaje, Další dokumenty poskytují prostor pro uložení všech potřebných dokumentů souvisejících s vozidlem. Ať už se jedná o doklad o pojištění, účtenky za pohonné hmoty, ale i třeba technický průkaz či řidičák.

Apka nově umí skutečně podrobný přehled o každé uskutečněné jízdě. Nejde přitom jen o dobu či délku cesty. Uživatelé si mohou zkontrolovat také maximální a průměrnou rychlost, nejvyšší otáčky motoru či překročení rychlostních limitů. Nechybí ani informace o vstupu či opuštění nastavené geografické zóny nebo o jízdním stylu. To vše na jednom místě.

Zařízení pro Chytré auto nabízí T-Mobile pro fyzické osoby a živnostníky za 1 Kč, a to až do odvolání. Tato cena platí při uzavření smlouvy s tarifem Wi-Fi Standard nebo Wi-Fi Premium na 24 měsíců. Více informací na t-mobile.cz/chytreauto.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz