CHYTRÉ AUTO JEŠTĚ CHYTŘEJŠÍ

T-Mobile vylepšuje aplikaci pro Chytré auto. Nově nabízí uživatelům plnohodnotnou knihu jízd. Zákazníci si do apky mohou také nahrát důležité dokumenty spojené s jejich miláčkem na čtyřech kolech a prohlédnout si velmi detailní údaje o každé jízdě.

Nová verze aplikace, která je dostupná od konce května, přináší skutečně plnohodnotnou knihu jízd. Umožňuje tak označovat soukromé a pracovní cesty, přejezdy do/ze zaměstnání a nechybí ani možnost exportu údajů dle zadaných filtrů.

Novinkou je modul Dokumenty. Ten má tři sekce: Pojištění, Výdaje, Další dokumenty poskytují prostor pro uložení všech potřebných dokumentů souvisejících s vozidlem. Ať už se jedná o doklad o pojištění, účtenky za pohonné hmoty, ale i třeba technický průkaz či řidičák.

Apka nově umí skutečně podrobný přehled o každé uskutečněné jízdě. Nejde přitom jen o dobu či délku cesty. Uživatelé si mohou zkontrolovat také maximální a průměrnou rychlost, nejvyšší otáčky motoru či překročení rychlostních limitů. Nechybí ani informace o vstupu či opuštění nastavené geografické zóny nebo o jízdním stylu. To vše na jednom místě.

Zařízení pro Chytré auto nabízí T-Mobile pro fyzické osoby a živnostníky za 1 Kč, a to až do odvolání. Tato cena platí při uzavření smlouvy s tarifem Wi-Fi Standard nebo Wi-Fi Premium na 24 měsíců. Více informací na t-mobile.cz/chytreauto.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz