CHYTRÉ AUTO NA ESHOPU S TANKOVACÍ KARTOU

T-Mobile naděluje na eShopu k Chytrému autu. K aktivaci tarifů Chytré auto WiFi Standard nebo Chytré auto WiFi Premium dostane prvních 50 zákazníků jako dárek poukaz na pohonné hmoty v hodnotě 500 Kč.

Nabídka platí nejpozději do 30. července (nebo do vyčerpání zásob). CCS kartu na pohonné hmoty obdrží zákazník do 30 dnů na svou fakturační adresu a je platná po dobu tří let. Stačí jen v eShopu T-Mobile uzavřít smlouvu na jeden ze dvou tarifů pro Chytré auto a být mezi prvními 50 nejrychlejšími. Zařízení, které z téměř každého auta udělá chytré, nabízí T-Mobile pro fyzické osoby a živnostníky za 1 Kč, a to až do odvolání. Více informací na www.t-mobile.cz/chytreauto.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,2 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz