Chytré auto od T-Mobile je nyní ještě chytřejší

Velká služba v malé krabičce – aplikace Chytré auto byla v Česku spuštěna 1. prosince 2016 a mezi její základní funkce patří lokalizace vozu, WiFi připojení, bezplatná Asistenční služba, diagnostika a upozornění na nízký stav baterie nebo elektronická kniha jízd. Manuální SOS funkce pomocí které, zákazník odeslal SMS v případě nouze na určité kontakty, byla nyní vylepšena o nový způsob jak o nehodě informovat bez součinnosti řidiče.

V případě nehody aplikace automaticky rozešle SMS s lokalizací vozu až na 5 předem zvolených kontaktů. Ty je možné nastavit přímo v aplikaci. Nová funkce je vyvinutá a certifikovaná společností Bosch, která tyto algoritmy vyvíjí pro automobilky po celém světe.

Další novinkou je tzv. RoadScore, což je funkce, která poskytuje přehled o chování řidiče za volantem a pomáhá mu řídit bezpečněji a chytřeji. Hodnotí každou cestu a to na stupnici 0-100. Aplikace při tom používá tato kritéria – prudká zrychlení, překročení rychlosti a prudká brždění. Čím vyšší je skóre, tím je hodnocená jízda bezpečnější.

Zařízení pro Chytré auto nabízí T-Mobile pro fyzické osoby a živnostníky za 1 Kč, a to až do odvolání. Tato cena platí při uzavření smlouvy s tarifem Wi-Fi Standard nebo Wi-Fi Premium na 24 měsíců. Více informací na T-Mobile Chytré auto | I váš vůz může být chytřejší - T-Mobile.cz

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz