Chytré auto WiFi získalo ocenění v anketě FLEET DERBY-FLOTILA ROKU

Vítězem kategorie Technologie a inovace letošního ročníku ankety FLEET DERBY-FLOTILA ROKU, se na základě hlasování odborné poroty složené z fleetových manažerů stalo Chytré auto WiFi společnosti T-Mobile. Produkt tak obhájil své loňské vítězství ve stejné anketě, v níž uspěla jeho předchozí verze (neumožňující vytvoření WiFi ve voze).

Bližší informace o Chytrém autu WiFi najdete v této tiskové zprávě.

FLEET DERBY-FLOTILA ROKU je odborná anketa určená pro flotilové manažery, obchodní ředitele, majitele firem zodpovědných za správu a obnovu vozového parku. Jejími organizátory jsou magazíny Business Car a Flotila. Smyslem této nestranné ankety je vybrat nejlepší flotilové automobily, produkty a služby, přičemž hlavní důraz je kladen na transparentnost soutěže.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz