Chytré auto WiFi získalo ocenění v anketě FLEET DERBY-FLOTILA ROKU

Vítězem kategorie Technologie a inovace letošního ročníku ankety FLEET DERBY-FLOTILA ROKU, se na základě hlasování odborné poroty složené z fleetových manažerů stalo Chytré auto WiFi společnosti T-Mobile. Produkt tak obhájil své loňské vítězství ve stejné anketě, v níž uspěla jeho předchozí verze (neumožňující vytvoření WiFi ve voze).

Bližší informace o Chytrém autu WiFi najdete v této tiskové zprávě.

FLEET DERBY-FLOTILA ROKU je odborná anketa určená pro flotilové manažery, obchodní ředitele, majitele firem zodpovědných za správu a obnovu vozového parku. Jejími organizátory jsou magazíny Business Car a Flotila. Smyslem této nestranné ankety je vybrat nejlepší flotilové automobily, produkty a služby, přičemž hlavní důraz je kladen na transparentnost soutěže.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz