Chytré auto WiFi získalo ocenění v anketě FLEET DERBY-FLOTILA ROKU

Vítězem kategorie Technologie a inovace letošního ročníku ankety FLEET DERBY-FLOTILA ROKU, se na základě hlasování odborné poroty složené z fleetových manažerů stalo Chytré auto WiFi společnosti T-Mobile. Produkt tak obhájil své loňské vítězství ve stejné anketě, v níž uspěla jeho předchozí verze (neumožňující vytvoření WiFi ve voze).

Bližší informace o Chytrém autu WiFi najdete v této tiskové zprávě.

FLEET DERBY-FLOTILA ROKU je odborná anketa určená pro flotilové manažery, obchodní ředitele, majitele firem zodpovědných za správu a obnovu vozového parku. Jejími organizátory jsou magazíny Business Car a Flotila. Smyslem této nestranné ankety je vybrat nejlepší flotilové automobily, produkty a služby, přičemž hlavní důraz je kladen na transparentnost soutěže.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s 6,2 milionu mobilních zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokázalo i poslední srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile zvítězil a získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů. 

Kontakty na tiskové oddělení: press@t-press.cz, tel.: 603 601 031.