Deezer na půl roku zdarma

T-Mobile připravil opět zajímavou nabídku pro své hudební fanoušky. Díky aplikaci Deezer budou mít nyní příznivci muziky k dispozici více než 35 miliónů skladeb na 6 měsíců zdarma.

Nabídka platí pro zákazníky, kteří si nově aktivují nebo prodlouží smlouvu na některý z následujících tarifů: 

  • S námi síť nesíť sdílený
  • S námi síť nesíť
  • S námi síť nesíť v podnikání
  • S námi bez hranic
  • S námi bez hranic+

Operátor svým zákazníkům poprvé představil službu Deezer v říjnu 2013. Od té doby si našla řadu příznivců  – především mezi muži – těch je mezi uživateli rovných 70 %. Nejvíc posluchačů – 36 % je ve věku 35-49 let. Průměrně stráví fanoušci poslechem hudby na Deezeru 13 hodin měsíčně, mobilním přístrojům vévodí při poslechu zařízení s operačním systémem Android – více než 60 %. 

Aktivace služby Deezer je velice snadná – při aktivaci či prodloužení tarifu (ať už na Značkové prodejně T-Mobile, Zákaznickém centru nebo v samoobsluze Můj T-Mobile) zadá zákazník e-mailovou adresu, následně mu dorazí přístupové údaje.  Pak již stačí jen stáhnout aplikaci Deezer a užít si hudbu plnými doušky.

QR kod

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz