Do finálního kola tendru postupuje pět BTL agentur

T-Mobile vybral pět BTL agentur postupujících do finálního kola neveřejného tendru, který vyhlásil počátkem dubna letošního roku. Jde o Havas, Hullabaloo, Intuo, KLAN a Young&Rubicam.

„Rozhodnutí bylo velmi těžké – agentury, mezi nimiž jsme vybírali, představují ve svém oboru špičku. O to těžší bylo oznámit i některým opravdu dobrým, že dále nepostupují,“ říká ředitel marketingové komunikace T-Mobile Jan Stanko.

Operátor se při výběru řídí pravidly iniciativy Férový tendr. V závěrečném kole čeká vybrané účastníky zpracování konkrétního zadání, maximálně dva vítěze T-Mobile oznámí do konce července letošního roku.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz