Dobrá zpráva pro všechny Kaktusáky: Od 1. července dostanou jednou tak velkou porci dat navíc na sociální sítě

S Kaktusem mají zákazníci vždycky něco navíc. Od pondělí 1. července do konce srpna přihodí Kaktus svým zákazníkům jednou tolik dat pro využití na sociálních sítích #KAKTUSítě: Facebook včetně Messengeru, Instagram, Snapchat a nechybí ani Twitter. Nabídka platí jak pro zákazníky, kteří si nově aktivují samoobnovovací datový balíček, tak i pro jeho stávající uživatele, kterým se balíček po 30 dnech automaticky sám dokupuje. Zákazník, který má nyní například za 150 Kč 1000 MB dat a k tomu dostává 500 MB na sociální sítě, tak od 1. července bude moci na sociálních sítích prosurfovat 1000 MB dat. 

Kaktus zároveň na stejné období navyšuje dokup dat, kdy místo 500 MB za 100 Kč zákazník nově dostane za stejnou cenu 1000 MB dat.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X