Dobrá zpráva pro všechny Kaktusáky: Od 1. července dostanou jednou tak velkou porci dat navíc na sociální sítě

S Kaktusem mají zákazníci vždycky něco navíc. Od pondělí 1. července do konce srpna přihodí Kaktus svým zákazníkům jednou tolik dat pro využití na sociálních sítích #KAKTUSítě: Facebook včetně Messengeru, Instagram, Snapchat a nechybí ani Twitter. Nabídka platí jak pro zákazníky, kteří si nově aktivují samoobnovovací datový balíček, tak i pro jeho stávající uživatele, kterým se balíček po 30 dnech automaticky sám dokupuje. Zákazník, který má nyní například za 150 Kč 1000 MB dat a k tomu dostává 500 MB na sociální sítě, tak od 1. července bude moci na sociálních sítích prosurfovat 1000 MB dat. 

Kaktus zároveň na stejné období navyšuje dokup dat, kdy místo 500 MB za 100 Kč zákazník nově dostane za stejnou cenu 1000 MB dat.

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 1 042 5G vysílačů a svou sítí páté generace pokrývá 21 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka také budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou z priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Kromě naplňování konkrétních cílů v rámci iniciativy Green Deal se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje i na zmírnění digitální propasti a mentální wellbeing a podporu společensky zodpovědných aktivit. Vůči společnosti jako celku pak přijal auditovatelný závazek, že do konce roku 2024 budou mít jeho CSR aktivity přímý dopad na 555 200 jedinců. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X