Evernote Premium na rok zdarma

Deutsche Telekom prodloužil své partnerství s Evernote. Všichni zákazníci společností skupiny DT, tedy i klienti českého T-Mobile, budou díky tomu moci využívat placenou aplikaci Evernote ve verzi Premium jeden rok zdarma.

Tuto možnost si mohou aktivovat přímo v aplikaci. Zákazníci, kteří již využili stávající nabídku šestiměsíčního užívání zdarma, si pak mohou prodloužit bezplatné období o dalších šest měsíců, a to pomocí kupónu, který jim Evernote pošle na e-mailovou adresu zadanou při registraci. 

Evernote poskytuje inteligentní mobilní poznámkový blok. Uživatelům umožňuje vytváření a ukládání poznámek v textové, grafické nebo zvukové podobě a jejich sdílení s ostatními. Verze Premium navíc přináší vyšší datový limit pro ukládání, rychlejší a komplexnější systém vyhledávání a poznámky dostupné i offline.

Přístup k Evernote Premium standardně stojí 5 EUR na měsíc nebo 40 EUR ročně. Nabídka Evernote Premium na rok zdarma se vztahuje na každého zákazníka T-Mobile, který si aplikaci stáhne do ledna 2017.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz