FOTBAL ŽIVĚ OPĚT V T-MOBILE TELEVIZI

Fotbaloví fandové se dočkali. Po více než dvou měsících se o tomto víkendu rozbíhá německá Bundesliga a díky T-Mobile televizi mohou být všichni příznivci kopané u toho. V sobotu 16. května vyběhnou na trávník hráči z první i druhé Bundesligy.

Na programech Digi Sport 1 HD a Digi Sport 2 HD, které nabízí T-Mobile od tarifu M výše, je připraveno po koronavirovém půstu neuvěřitelných 10 přímých přenosů. Víkendovou porci završí ještě pondělní dohrávka mezi Werderem Brémy a Bayerem Leverkusen.

Zákazníci T-Mobile mohou sledovat živé přenosy z jedné z nejlepších světových soutěží ve všech televizních službách – přes internet, satelit a na mobilních zařízeních (mobil, tablet).

Tahákem 26. kola je jednoznačně největší německé derby, ve kterém hostí Borussia Dortmund svého úhlavního rivala z nedalekého Gelsenkirchenu – tým Schalke 04. Diváci T-Mobile televize se mohou těšit na speciální předzápasové studio, kde mj. vystoupí i bývalé hvězdy obou klubů – Jan Koller, útočné eso Dortmundu, a Radoslav Látal – dlouholetá opora Schalke.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz