FOTBAL ŽIVĚ OPĚT V T-MOBILE TELEVIZI

Fotbaloví fandové se dočkali. Po více než dvou měsících se o tomto víkendu rozbíhá německá Bundesliga a díky T-Mobile televizi mohou být všichni příznivci kopané u toho. V sobotu 16. května vyběhnou na trávník hráči z první i druhé Bundesligy.

Na programech Digi Sport 1 HD a Digi Sport 2 HD, které nabízí T-Mobile od tarifu M výše, je připraveno po koronavirovém půstu neuvěřitelných 10 přímých přenosů. Víkendovou porci završí ještě pondělní dohrávka mezi Werderem Brémy a Bayerem Leverkusen.

Zákazníci T-Mobile mohou sledovat živé přenosy z jedné z nejlepších světových soutěží ve všech televizních službách – přes internet, satelit a na mobilních zařízeních (mobil, tablet).

Tahákem 26. kola je jednoznačně největší německé derby, ve kterém hostí Borussia Dortmund svého úhlavního rivala z nedalekého Gelsenkirchenu – tým Schalke 04. Diváci T-Mobile televize se mohou těšit na speciální předzápasové studio, kde mj. vystoupí i bývalé hvězdy obou klubů – Jan Koller, útočné eso Dortmundu, a Radoslav Látal – dlouholetá opora Schalke.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz