Horký srpen u T-Mobile: Slevy na Samsung, nové předplacenky a rozšíření ověření s Bank iD

V srpnu si mohou zákazníci T-Mobile výhodně pořídit některý z modelů značky Samsung, které budou zvýhodněné tarifními a extra dotacemi. Až do konce roku mohou využít také speciální nabídku hardwaru s tarifní dotací. Novinkou je možnost ověření totožnosti na e-shopu přes Bank iD i při přechodu na paušální tarify. Operátor též představuje nové edice předplacených karet.

Oblíbenou korunovku v srpnu reprezentuje model Samsung Galaxy A14 64 GB dostupný již za 1 Kč. Výhodné ceny se však vztahují na celé portfolio telefonů Samsung. Extra dotace pak lze využít na model Samsung Galaxy A34 5G 128 GB dostupný za 7 999 Kč a Samsung Galaxy A54 5G 128 GB za 9 999 Kč.

Od začátku srpna dochází na e-shopu T-Mobile k rozšíření možností sověřování přes službu Bank iD. Nově ji budou moci zákazníci využít i při přechodu z předplacené karty na paušální tarif. Celý proces tak proběhne plně online bez nutnosti čekat na kurýra a předkládat doklady totožnosti, čímž se zkrátí z dosavadních několika dní na pár minut.

Novinky v příštím týdnu čekají také na majitele předplacených karet, kteří se mohou těšit na dvě nové edice. Varianta s 10 GB dat bude dostupná za 200 Kč a obsahuje balíček 5 GB dat spolu s 5 GB navíc na prvních 30 dní zdarma v aplikaci Můj T-Mobile. Druhá varianta pro náročnější uživatele mobilních dat nabídne za 299 Kč balíček 15 GB dat (10 GB dat s obnovou + dalších 5 GB na prvních 30 dní zdarma v aplikaci Můj T-Mobile). Za první dobití do 30 dní od aktivace získá zákazník 100 Kč bonusového kreditu.

Do konce roku 2023 platí speciální nabídka televizorů a notebooků s tarifní dotací, na které mohou zákazníci využít tarifní dotaci až 5 000 Kč, přičemž na vybrané notebooky se vztahuje i extra dotace ve výši 2 500 Kč. I v srpnu pak platí tarifní dotace na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test umlaut (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz