HUAWEI G8 exkluzivně u T-Mobile

Operátor přináší exkluzivně pouze pro své zákazníky nový telefon Huawei G8 ve stříbrné barvě. Pro nedočkavé bude  k dispozici od dnešního dne (5. 11. 2015) v e-shopu, na prodejnách pak od 10. 11. 2015.

Zájemci si mohou tuto horkou novinku pořídit při uzavření nebo prodloužení smlouvy na 24 měsíců již od 799 Kč (zbytek bude rozložen do 23 měsíčních vyúčtování po 400 Kč s DPH), standardní cena je 9 999 Kč včetně DPH. 

Nový 5,5palcový smartphone nabízí čtečku otisku prstů, osmijádrový procesor, 13MPx fotoaparát, 3000mAh baterii s výdrží až dva dny a duální anténu pro silnější příjem signálu.

Více informací na www.t-mobile.cz

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz