iPhone 5 pro Havajany se slevou 1500!

Každý zákazník, který dorazí v noci ze 27. na 28. září do značkové prodejny na pražské Národní třídě oblečen v havajském stylu nebo s sebou bude mít havajskou rekvizitu, získá při uzavření smlouvy slevu na nový iPhone. Havajský styl = třeba košile, ukulele, surfařské prkno, neopren, věnec květin na krk, podprsenka z kokosu, sukýnka z trávy atd. Kreativitě se meze nekladou. 

To nejlepší má T-Mobile přesně v duchu svých zásad pro své zákazníky. Ti totiž dostanou slevu na nový iPhone 5 ve výši 1500 korun. Nový iPhone s kapacitou 16 GB tak budou moci pořídit již od 6 599 Kč s DPH! Ti, kteří budou uzavírat novou smlouvu, ušetří 500 korun. 

Akce platí pouze pro noční prodej, který se uskuteční ze 27. na 28. září v pražské Značkové prodejně T-Mobile na Národní třídě (50°4'57.536"N, 14°25'11.878"E).

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz