T-MOBILE V PÁTEK ZAHÁJÍ PRODEJ IPHONE SE

Již tento pátek si mohou zákazníci pořídit u T-Mobile zbrusu nový iPhone SE. Operátor jej nabídne s kapacitou 64, 128 a 256 GB ve vybraných barvách od 12 999 Kč. Kdo má o novinku od Applu zájem, neměl by otálet, počty kusů pro zahájení prodeje jsou omezené.

Zájemci o novinku s pamětí 64 GB mohou vybírat ze tří barevných variant – černé, bílé a červené. Základní cena činí 12 999 Kč, nákup je možný i na splátky bez navýšení. Pokud si například zákazník vezme Můj tarif M (neomezené volání a SMS) a Neomezená data HD, zaplatí za nový iPhone SE 8 999 Kč, nebo jen 29 Kč plus pravidelnou splátku 390 Kč po dobu 23 měsíců.

Komu by 64 GB nestačilo, k dispozici je černý nebo bílý iPhone SE s kapacitou 128 GB, případně černý s pamětí 256 GB.

iPhone SE je dosud nejvýkonnější iPhone s 4,7" full HD displejem. Jeho povrch tvoří sklo a hliník. Má ideální velikost, aby se pohodlně držel i v malé ruce a nepřekážel ani v kapse. Je poháněn nejnovějším procesorem A13 Bionic, který je také v modelu iPhone 11 Pro. Nový iPhone SE dokáže přes LTE síť stahovat data ještě větší rychlostí než jeho předchozí generace a navíc podporuje eSIM, takže v jednom telefonu lze používat dvě telefonní čísla.

ModelBarvaCena v Kč s DPH
Apple iPhone SE 64GB černá, bílá, červená* 12 999
Apple iPhone SE 128GB černá, bílá* 14 499
Apple iPhone SE 256GB černá* 17 599

Poznámka: *pouze v eShopu a pro firemní zákazníky

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz