Jarní nabídka T-Mobilu: Slevy na Xiaomi a T Phone již za 199 Kč

V březnu přinese T-Mobile slevy na kompletní portfolio značky Xiaomi. V nabídce nebude chybět ani korunovka a extra tarifní dotace na vybrané modely. Nadále pokračují také dotace na hardware a produkty značky Apple a extra dotace na T Phone a T Tablet.

Jako výhodnou dvojičku 1+1 Kč si zákazníci mohou v březnu zakoupit Xiaomi Redmi 10 5G 64GB v kombinaci s Xiaomi Smart Band 8 Active. Extra tarifní dotací jsou podpořeny modely Xiaomi Redmi Note 12 5G 128GB, dostupný již za 1 599 Kč k tarifu Neomezeně XL s výhodou, a Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB za 2 599 k tarifu Neomezeně 3XL s výhodou. Tarifní dotace pak během března platí na celé portfolio značky Xiaomi.

I v březnu mohou zákazníci využít tarifní dotace na nákup hardwaru, přičemž vybírat mohou z notebooků Acer, televizorů Philips a herní konzole Sony Playstation 5 slim. Tarifní dotace se vztahují také na všechny modely Apple iPhone, Apple Watch a iPad.

Díky extra tarifním dotacím lze i v březnu zakoupit výhodně T Tablet a T Phone (2023), který je dostupný již za 199 Kč k tarifu Neomezeně XL s výhodou.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz