K nové TWIST kartě 100 Kč kreditu navíc

T-Mobile nabízí od 1. února zájemcům o předplacené hlasové karty TWIST bonus 100 Kč kreditu navíc. Zákazník stokorunu získá při prvním dobití po aktivaci nově zakoupené SIM karty, platnost kreditu je 30 dní. 

Základní předplacená karta nabízí výhodnou sazbu 1,50 Kč pro volání na čísla značky T-Mobile automaticky na prvních 30 dní, dále se cena odvíjí podle výše dobití. Základní sazba pro volání do všech sítí je 3,50 Kč/min a 1,50 Kč za SMS. 

Více informací na www.t-mobile.cz/twist.

 

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz