K TELEVIZORU PHILIPS NA 60 DNŮ ZDARMA T-MOBILE TV GO

Zajímavou nabídku přichystal Philips ve spolupráci s T-Mobile. Každý, kdo si pořídí vybraný televizor značky Philips s operačním systémem Android TV, získá na dva měsíce zdarma T-Mobile TV GO s programovým balíčkem MAX. Stačí si jen do televizoru nainstalovat aplikaci T-Mobile TV GO a vychutnat si 121 programů, z toho 63 v HD kvalitě.

Nabídka platí od 26. října do 31. prosince 2020. Po nákupu jednoho z modelů TV Philips s operačním systémemem Android TV, které jsou zařazeny do akce, se zákazník zaregistruje na stránkách https://tvdoma.cz/. Poté dostane poukaz na aktivaci programového balíčku MAX v rámci T-Mobile TV GO. Po jednoduché registraci si může 60 dnů vyzkoušet to nejlepší z programové nabídky T-Mobile televize. A samozřejmě přímo v televizoru, stačí si jen stáhnout aplikaci T-Mobile TV GO. Žádný modem, set-top box, propojování počítače. Stačí jen televizor Philips připojený k internetu

Balíček MAX přináší 121 programů pro celou rodinu. Sportovní fanoušci ocení ten nejlepší fotbal z britských ostrovů, španělské La Ligy, německé Bundesligy či italské Série A. Milovníci přírody jistě jistě nepřehlédnou dokumentární kanál BBC Earth, který exkluzivně v České republice přináší T-Mobile. Více o T-Mobile TV GO na https://www.t-mobile.cz/tvgo/aplikace

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz