K TELEVIZORU PHILIPS NA 60 DNŮ ZDARMA T-MOBILE TV GO

Zajímavou nabídku přichystal Philips ve spolupráci s T-Mobile. Každý, kdo si pořídí vybraný televizor značky Philips s operačním systémem Android TV, získá na dva měsíce zdarma T-Mobile TV GO s programovým balíčkem MAX. Stačí si jen do televizoru nainstalovat aplikaci T-Mobile TV GO a vychutnat si 121 programů, z toho 63 v HD kvalitě.

Nabídka platí od 26. října do 31. prosince 2020. Po nákupu jednoho z modelů TV Philips s operačním systémemem Android TV, které jsou zařazeny do akce, se zákazník zaregistruje na stránkách https://tvdoma.cz/. Poté dostane poukaz na aktivaci programového balíčku MAX v rámci T-Mobile TV GO. Po jednoduché registraci si může 60 dnů vyzkoušet to nejlepší z programové nabídky T-Mobile televize. A samozřejmě přímo v televizoru, stačí si jen stáhnout aplikaci T-Mobile TV GO. Žádný modem, set-top box, propojování počítače. Stačí jen televizor Philips připojený k internetu

Balíček MAX přináší 121 programů pro celou rodinu. Sportovní fanoušci ocení ten nejlepší fotbal z britských ostrovů, španělské La Ligy, německé Bundesligy či italské Série A. Milovníci přírody jistě jistě nepřehlédnou dokumentární kanál BBC Earth, který exkluzivně v České republice přináší T-Mobile. Více o T-Mobile TV GO na https://www.t-mobile.cz/tvgo/aplikace

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,2 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz