Kaktus zve na polštářovou melu

Kaktus chystá oslavu 2. narozenin. A bude to mela doslova polštářová! Polštářová bitva bodne ve čtvrtek 8. října od 14 do 17 hodin na Karlově náměstí v Praze 2.

Chybět nebudou známí Youtubeři, jako například Johny Valda, Stejk, Jirka Král, Shopaholic Nicol, Vadak, Exploited nebo Matuš, kteří na akci pozvou vlastními videi na youtube.com. Show navíc vyvrcholí jejich autogramiádou.

Akci osvěží show v jojování, DJ, soutěž a správnou agáve šťávu dodá samotná bitva, která může být doslova rekordní.

Podaří se Kaktusu překonat rekord v počtu účastníků polštářové bitvy ze Zlína loňského roku?

Na polštářové bitvě nesmí chybět žádná bodlina! 

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz