KAŽDÝ PÁTEK MÁTE V APCE DÁREK

Po velkém úspěchu adventního kalendáře se bude v aplikaci Můj T-Mobile zase nadělovat. Na první várku dárků se mohou uživatelé těšit již tento, valentýnský pátek, 14. února. Čeká na ně hned 10 vybraných romantických uvítacích tónů zdarma.

Čekání na jaro si mohou zákazníci zpříjemnit s aplikací Můj T-Mobile. Doporučujeme zkontrolovat nabídku v apce alespoň jednou týdně, třeba si nastavit upozornění do kalendáře. V únoru totiž nabídne operátor každý pátek zajímavý dárek. Ať už se bude jednat o vybrané služby zdarma či zajímavé slevy na produkty T-Mobile nebo od partnerů.

Mobilní apku Můj T-Mobile využívalo na konci loňského roku téměř 1,2 milionu zákazníků T-Mobile, přičemž počet služeb spravovaných v aplikaci překonal ve stejném období už hranici 1,5 milionu. 

Lewis Capaldi - Someone You Loved
Whitney Houston - I Will Always Love You
Selena Gomez - Lose You To Love Me
Ellie Goulding - Love Me Like You Do
Bruno Mars - Just The Way You Are
Hozier - Take Me To Church
Mandrage - Šrouby a matice
Kryštof - Ty a já
Lenka Filipová - Zamilovaná (Je l´aime a mourir)
Chinaski - Potkal jsem tě po letech

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz