Kouzelné úterky: letní novinky

Již od úterý 2. července se mohou všichni fanoušci Kouzelných úterků vybavit na léto zajímavým čtením z internetového obchodu Albatros Media. Po odeslání SMS ve tvaru KOUELNEUTERY KNIHA si mohou v eShopu www.albatrosmedia.cz ke svému nákupu pořídit jednu knihu zdarma ze speciální sekce.

S první srpnovým úterým si pak přijdou na své příznivci přírodní kosmetiky Yves Rocher. Akce 1+1 zdarma platí na celý sortiment kromě zboží označeného zeleným symbolem či ve slevě. Stačí jen poslat SMS ve tvaru KOUZELNEUTERY YR na tel. číslo 4603 a každé úterý výhodně nakupovat.

Až do konce roku navíc mohou stále zákazníci využít 1+1 SMS do sítě T-Mobile zdarma a také bezplatný Internet v mobilu na den.

Zároveň ke konci června se Kouzelné úterky uzavřely spolupráci s partnery Coffee&Co a Coffeeshop Company. Od srpna už nebudou rovněž dostupné nákupy 1+1 zdarma prostřednictvím FAnn Parfumerie.

Více na www.kouzelneuterky.cz

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz