Májová nabídka s novinkami a korunovkami od značky Samsung

Květen přinese zákazníkům T-Mobile žhavé novinky od značky Samsung v čele se zvýhodněným modelem A53 5G. Chybět nebudou ani tři korunovky a tarifní dotace na celé Samsung portfolio. Fanoušky značky Apple potěší nejen tarifní zvýhodnění, ale i nové barevné varianty iPhone 13.

Oblíbeným korunovkám v květnu vévodí Samsung Galaxy A13 32 GB, dostupný za 1 Kč s tarifem 8GB Plus s výhodou. Při nákupu přes e-shop nebo v aplikaci pak na zákazníky čekají další dvě korunovky – vyhledávané modely Samsung Galaxy A12 G4 GB a Samsung Galaxy A22 5G. Novinkou v nabídce s podporou 5G je Samsung Galaxy A53 5G, který mohou zákazníci získat již za 4 499 s tarifem Neomezeně 5G L s výhodou.

Tarifní dotace ve výši 1500, 2000, 3000, 4000, 5000 a 7000 Kč se vztahují nejen na celé Samsung portfolio, ale také všechny telefony iPhone a chytré hodinky Apple Watch. Zákazníky potěší nové barevné varianty modelu iPhone 13 a novinka v podobě iPhone SE (2022) za pouhých 5 499 Kč.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test umlaut (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz