MMS opět ve standardním módu

V minulých dnech se nám podařilo zavést řešení, které ochrání zákazníky využívající MMS v Android zařízeních před možnou hrozbou malware, a zároveň je uživatelsky přívětivější než dosud užívaný postup. Nově bude možno doručovat MMS s audio či video přílohou tak, jak byli zákazníci zvyklí před zavedením filtrace 11.8. Vyvinuté řešení je schopné zkontrolovat všechny MMS a identifikovat infikovaný obsah. Pokud bude zpráva bezpečná, bude doručena přímo na Android zařízení v síti TMCZ. Jde o preventivní opatření; je třeba zdůraznit, že dosud nebyl identifikován jediný infikovaný soubor. Jediným 100% spolehlivým opatřením proti hrozící hrozbě i nadále zůstává oprava platformy Android.

 

Další informace najdete na www.t-mobile.cz/mms-omezeni .

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz