Na Instagramu proběhne soutěž o HTC One M9

T-Mobile vyhlásil svou první soutěž na Instagramu, sociální síti pro sdílení fotografií. Hlavní cenou je chytrý telefon HTC One M9, který operátor nabízí až do konce dubna 2015 exkluzivně. Pro účast v soutěži stačí v termínu od 20. do 30. dubna publikovat na Instagramu fotografii s tématem “streetart” a hashtagem #ChciHTCOneM9.

Známý fotograf Jan Šibík následně vybere fotku, jež podle něj nejlépe využívá možností této sociální sítě a osloví ho svou atmosférou. Vyhlášení vítěze proběhne 4. května na Facebooku operátora. Soutěžní snímky budou v průběhu doby trvání soutěže veřejně přístupné na záložce facebookového profilu T-Mobile a na Instagramu.

Telefon HTC One M9 v sobě kombinuje kvalitní konstrukci a špičkový software. Vyniká zejména svým 20Mpx fotoaparátem s ochranným safírovým sklem. Přední fotoaparát s technologii UltraPixel dokáže využít více světla, a vytvářet tak denní i noční autoportréty ve skvělém rozlišení. Navíc díky vyladěnému softwaru HTC Eye Experience mohou uživatelé vytvářet Rozdělená snímání, pořizovat Hlasově ovládané autoportréty, využívat Živý makeup a spoustu dalších šikovných funkcí.

Více informací o soutěži včetně pravidel a odkazu na soutěžní fotografie zde.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz