Na prázdniny s aplikacemi Sygic Travel a Fripito

Léto se blíží a T-Mobile přináší svým zákazníkům aplikace, které jim zpříjemní cestování. Vyrazte na cesty se Sygic Travel a fotografujte s Fripito. Při stažení (aktualizaci) aplikací v době od 1.6. do  31.8. 2017 získáte Premium verze na tři měsíce zdarma!

 

Sygic Travel
Aplikace je cestovním průvodcem, který vyhledá památky a zajímavá místa v turisticky atraktivních destinacích, včetně 360° videí. Doporučí aktivity, ubytovací zařízení a umožní jejich rezervaci. S pomocí vestavěné pěší navigace spolehlivě najde cestu i bez datového připojení. Ke stažení: Google Play, AppStore

 

Fripito
Fripito nabízí fotografické průvodce pro desítky zajímavých destinací po celém světě. V průvodci najdete nejen detailní informace o lokalitě, ale i tipy na ubytování, lokální stravování, ideální způsob dopravy, ale zejména informace o tom, kde a kdy je nejzajímavější světlo pro pořízení snímků, jakou fotografickou výbavu použít a s jakým nastavením fotoaparátu můžete nejlépe zaznamenat svou cestu. Premium verze odemyká uživateli všechny lokace po celém světě včetně České republiky zdarma. Průvodce Prahou patří k těm nejoblíbenějším. Ke stažení: Google Play, AppStore

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz