Na přihlášení do Telekom Innovation Contest zbývají poslední dny

Soutěž Telekom Innovation Contest, která hledá zajímavé inovace po celém světě, vrcholí. Zájemci s originálními nápady mohou své projekty přihlašovat prostřednictvím stránky www.telekom-innovation-contest.com do 15. října.

Soutěž představuje unikátní příležitost zúčastnit se exkluzivní přehlídky Innovation Expo v Budapešti (12. listopadu 2015) a setkat se zde se zástupci Deutsche Telekomu. Vybrané týmy získají také volný vstup a možnost prezentovat svá řešení na hub konferenci německé asociace IT průmyslu BITKOM v Berlíně (10. prosince 2015), na níž vystoupí 130 řečníků z řad politiků, vědců a top manažerů z velkých firem i start-upů.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz