NEJLEPŠÍ AMERICKÝ FOTBAL OD ZÁŘÍ NA PREMIER SPORT

Nejsledovanější zámořská soutěž NFL se stěhuje na kanál Premier Sport, který najdou diváci mj. v T-Mobile televizi. Fanoušci toho nejlepšího amerického fotbalu se mohou těšit až na pět přímých přenosů týdně včetně závěrečného play-off a finálového Super Bowlu.

Na obrazovkách T-Mobile televize se objeví čtvrteční Thursday Night Football, dále tři nedělní aktraktivní přenosy v rámci Sunday Night Football a tradiční pondělní dohrávku Monday Night Football. Chybět nebude ani magazín NFL Game Day. Nová sezona odstartuje tzv. NFL Kickoff Game v noci z 11. na 12. září 2020. Absolutního vítěze soutěže, který vzejde z finálového Super Bowlu, pak budeme znát 7. února. Sportovní kanál Premier Sport HD je dostupný v televizních službách: T-Mobile TV, T-Mobile SAT TV, T-Mobile Optic TV a služba T-Mobile TV GO (zkušební verze a balíček Max) – od tarifu M a výše.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,2 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz