NEJLEPŠÍ AMERICKÝ FOTBAL OD ZÁŘÍ NA PREMIER SPORT

Nejsledovanější zámořská soutěž NFL se stěhuje na kanál Premier Sport, který najdou diváci mj. v T-Mobile televizi. Fanoušci toho nejlepšího amerického fotbalu se mohou těšit až na pět přímých přenosů týdně včetně závěrečného play-off a finálového Super Bowlu.

Na obrazovkách T-Mobile televize se objeví čtvrteční Thursday Night Football, dále tři nedělní aktraktivní přenosy v rámci Sunday Night Football a tradiční pondělní dohrávku Monday Night Football. Chybět nebude ani magazín NFL Game Day. Nová sezona odstartuje tzv. NFL Kickoff Game v noci z 11. na 12. září 2020. Absolutního vítěze soutěže, který vzejde z finálového Super Bowlu, pak budeme znát 7. února. Sportovní kanál Premier Sport HD je dostupný v televizních službách: T-Mobile TV, T-Mobile SAT TV, T-Mobile Optic TV a služba T-Mobile TV GO (zkušební verze a balíček Max) – od tarifu M a výše.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz