NEOMEZENÁ DATA ZDARMA SI V APPVENTNÍM KALENDÁŘI AKTIVOVALO 100 000 ZÁKAZNÍKŮ

V aplikaci Můj T-Mobile se 1. prosince objevil Adventní kalendář. Oblíbená součást mobilní apky přináší každý den nový dárek pro zákazníky T-Mobile. Rozbalovat se bude až do Štědrého dne.

Hned první dárek – neomezená mobilní data zdarma na 24 hodin, se 1. prosince setkal s velkým ohlasem. Krátce dokázali zájemci přetížit i aktivační systém, ale neomezená data si zdarma užívalo 1. prosince téměř 100 000 zákazníků. Kdo data zdarma nestihl, bude mít do Vánoc ještě jednu šanci. A třeba dnes, 13. prosince, si mohou surfaři navýšit svůj datový limit o 1 GB s 50 % slevou. Kalendář se vyplatí sledovat pravidelně.

Populární byly v prvním prosincovém týdnu také Uvítací tóny a e-knihy zdarma. Adventní kalendář skrývá štědrou nadílku jak z produktů T-Mobile, tak od externích partnerů z oblasti sportovních aktivit, zážitků, kulturních akcí nebo on-line obsahu.

A ještě jedno číslo na závěr. Zatímco v běžném měsíci zavítá do aplikace zhruba 1,4 milionu zákazníků T-Mobile, jen za první prosincový týden to zvládlo 1,1 milionu uživatelů.

Aplikace Můj T-Mobile nabízí jednoduše na jednom místě přehled o všech službách, které má zákazník u T-Mobile. Ať už se jedná o paušál, předplacenou kartu, internet nebo T-Mobile televizi. Pomocí aplikace je možné měnit nastavení tarifu, dokoupit si balíčky volných minut, SMS a dat, rovnou zaplatit vystavené vyúčtování, navýšit kredit s bonusem 25 % za první dobití v měsíci. Apka umí i rezervaci termínu návštěvy ve Značkové prodejně T-Mobile. Už žádné čekání ve frontě. 

     

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz