NetworkRadar ve vylepšené verzi

Mezi ně patří například:

  • intervalový sken – přesnější měření plně srovnatelné s konkurenčními měřiči rychlosti připojení,
  • podpora LTE – s aplikací lze měřit i nejrychlejší síť, kterou T-Mobile 1. října 2013 spustil komerčně v Praze a Mladé Boleslavi,
  • podpora tabletů, 
  • možnost sdílet naměřené výsledky na sociálních sítích,
  • integrace turbo módu na Androidu (měří každých pět minut na pozadí po dobu jedné hodiny),
  • integrovaná mapa pokrytí TMCZ nebo
  • bohatší možnost nastavení skenování na pozadí (pouze u verze pro Android).

Přehledné menu aplikace NetworkRadar zobrazuje nejen rychlost stahování a odesílání dat, ale i odezvu sítě. Aby NetworkRadar přinášel zákazníkům co největší přidanou hodnotu, operátor nezapočítává měření provedená jeho prostřednictvím do datového limitu (FUP).

Všechny předchozí výsledky si uživatel navíc může zobrazit v archivu záznamů nebo na mapce. Aplikace dále zákazníkům přináší novinky v oblasti pokrývání a zkvalitňování sítě společnosti T-Mobile.

NetworkRadar je dostupný pro zařízení s operačními systémy iOS nebo Android a lze jej bezplatně stáhnout prostřednictvím AppStoru a Google Play.

 

    

 

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz