NOVÁ EDICE TWIST KARTY

T-Mobile uvádí novou edici předplacené Twist karty 50 minut a 50 SMS do všech sítí. Ta je určena těm zákazníkům, kteří rádi volají a posílají SMS. Twist karta přijde na 150 Kč a její nový uživatel dostane na první měsíc zdarma: 50 minut a 50 SMS do všech sítí, 100 Kč bonusového kreditu a 100 MB dat na první den surfování.

Balíček 50 volných minut a SMS do všech sítí si mohou zákazníci užívat 30 dnů od aktivace Twist karty. A pokud jim takový objem volných jednotek bude vyhovovat, mohou si jej sami jednoduše aktivovat v Můj T-Mobile. Tento balíček přijde na 225 korun a automaticky se obnovuje po 30 dnech.

Na vyčerpání úvodního 100korunového bonusový kreditu mají zákazníci také 30 dnů. A je jen na nich, zda ho utratí za volání, SMS nebo data. Plus dostanou na první den surfování 100 MB dat zdarma.

Standardní provoz je účtován podle tarifu Twist S námi: Minuta volání přijde na 3,90 Kč, SMS na 1,90 Kč. Za surfování platí zákazník jen podle spotřeby, maximálně 10 Kč za každých 100 MB.

Pro ty, co budou dobíjet kredit pravidelně alespoň jednou za měsíc, bude karta nabízet bonus za dobití a to po dobu půl roku od aktivace.

Kdo by si chtěl Twist služby jen vyzkoušet, i nadále má možnost si objednat ochutnávkou kartu zdarma.

Více na t-mobile.cz/twist.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz