NOVÁ EDICE TWIST KARTY

T-Mobile uvádí novou edici předplacené Twist karty 50 minut a 50 SMS do všech sítí. Ta je určena těm zákazníkům, kteří rádi volají a posílají SMS. Twist karta přijde na 150 Kč a její nový uživatel dostane na první měsíc zdarma: 50 minut a 50 SMS do všech sítí, 100 Kč bonusového kreditu a 100 MB dat na první den surfování.

Balíček 50 volných minut a SMS do všech sítí si mohou zákazníci užívat 30 dnů od aktivace Twist karty. A pokud jim takový objem volných jednotek bude vyhovovat, mohou si jej sami jednoduše aktivovat v Můj T-Mobile. Tento balíček přijde na 225 korun a automaticky se obnovuje po 30 dnech.

Na vyčerpání úvodního 100korunového bonusový kreditu mají zákazníci také 30 dnů. A je jen na nich, zda ho utratí za volání, SMS nebo data. Plus dostanou na první den surfování 100 MB dat zdarma.

Standardní provoz je účtován podle tarifu Twist S námi: Minuta volání přijde na 3,90 Kč, SMS na 1,90 Kč. Za surfování platí zákazník jen podle spotřeby, maximálně 10 Kč za každých 100 MB.

Pro ty, co budou dobíjet kredit pravidelně alespoň jednou za měsíc, bude karta nabízet bonus za dobití a to po dobu půl roku od aktivace.

Kdo by si chtěl Twist služby jen vyzkoušet, i nadále má možnost si objednat ochutnávkou kartu zdarma.

Více na t-mobile.cz/twist.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz