Nová elegantní Xperia™ Z1 je tu!

Více informací již brzy zde:www.t-mobile.cz/sonyxperiaz1.

Soutěžit se ale bude i na Facebooku T-Mobile. Tam se hra rozjede v pátek ráno a poběží 3 dny. Soutěžící  budou odpovídat na zadané otázky a ten, komu se podaří na všechny odpovědět správně a nejrychleji, získá zbrusu novou Sony Xperii Z1. Další dva nejrychlejší hráči v pořadí pak vyhrají bezdrátový reproduktor od Sony. Více informací na adrese zde.  

I zákazníci, kteří nechtějí soutěžit, si však přijdou na své – při nákupu Xperia Z1 přes e-shop T-Mobile získají k objednávce exkluzivně praktický dárek v podobě bezdrátového reproduktoru Sony v hodnotě 1 790 Kč zdarma. Tyto dárky budou k dispozici do vyprodání zásob i na vybraných Značkových prodejnách T-Mobile. 

Další technické informace k telefonu:
Díky kombinaci objektivu „G Lens“tm, velkému 1/2.3 palcovému CMOS snímači „Exmor RS for mobile“ a čtyřjádrovému 2,2 GHz procesoru „BIONZ for mobile“ na zpracování obrazu nabízí porovnatelnou úroveň kvality a výkonu jako kompaktní fotoaparát. Nechybí ani 5" displej s Full HD rozlišením. Uživatelé mohou díky nové funkci “All-sync” fotografie po nasnímání automaticky uložit na cloudovou obrazovou službu PlayMemories Online. Nabízí dokonce Superior Auto, s jehož pomocí pořídí zákazníci ty nejúžasnější snímky, aniž by se museli zaobírat nastavením fotoaparátu. A pro pořízení kvalitního, ostrého videa je připraven SteadyShot™.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz