NOVÉ PROGRAMY V T-MOBILE TELEVIZI

T-Mobile vylepšuje programovou nabídku T-Mobile televize. Od 4. února se nově objeví sportovní kanál Arena Sport 1 HD. Od stejného data rozšíří nabídku také vysílání regionálních TV stanic.

Arena Sport 1 HD potěší především fanoušky fotbalu, protože Arena Sport vysílá přímé přenosy z druhé anglické ligy Sky Bet Championship, nizozemské Eredivisie, rakouské fotbalové Bundesligy, švýcarské Super League a čínské Chinese Super League. Ošizení ale nebudou ani příznivci jiných sportů.  Arena Sport přináší například přímé přenosy z Adriatické basketbalové ligy a motoristické závody Nascar Xfinity Series. Arena Sport 1 HD je k dispozici ve všech TV službách T-Mobile od tarifu S výše.

Od 4. února obohatí nabídkou hned 9 nových regionálních TV stanic: ČT 1 JM HD, ČT 1 SM HD, Praha TV, RegionálníTV.cz, Jihočeská TV, Info TV Brno, Regionální Televize Slovácko (TVS), Polar - Moravskoslezská regionální TV a TV Brno 1. Prozatím nebude dostupná u těchto programů funkce zpětného zhlédnutí a nahrávání pořadů.

Nejen regionální zpravodajství najdou diváci ve všech televizních službách kromě T-Mobile SAT TV od tarifu XS výše (i u Mobilní televize do tarifů Start a Komplet a u služby T-Mobile TV GO do balíčku MAX). T-Mobile již nyní pracuje na rozšíření programové nabídky. Uživatelé se tak mohou v následujících měsících těšit na další regionální TV stanice.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz