Novinky na duben: Paegas nabízí už tři telefony podporující WAP

  • v prodejní síti Paegas jsou už tři telefony podporující služby na bázi standardu WAP
  • v rámci služby Paegas Internet Call se lze přes internet spojit do 155 zemí za výhodné sazby

Dalším telefonem podporujícím služby na bázi standardu Wireless Application Protocol (WAP) prodávaným v obchodní síti Paegas se stává Motorola Talkabout T2288. Jako dotovaný jej zájemci pořídí za 1.999 Kč (bez DPH). Stejný přístroj se zároveň stává i součástí sady předplacených služeb Paegas Twist, která se prodává za 7.499 Kč (včetně DPH). "Služby na bázi WAPu považujeme za velmi důležité, o čemž svědčí skutečnost, že jsme je zpřístupnili naprosto všem našim zákazníkům včetně uživatelů předplacených karet. Rozšíření nabídky na nyní už tři telefony a Twist sadu je jen dalším potvrzením naší strategie. Stávající uživatelé běžných tarifních programů mohou využít nabídky mobilních telefonů za zvýhodněné ceny v prodejní síti Paegas, a získat tak přístroj podporující WAP za příznivou cenu," uvedla tisková mluvčí společnosti RadioMobil Tereza Kakosová.

Paegas Twist
Zájemci o předplacené služby Paegas Twist si mohou vybrat ze 13 sad s různými telefony. Novinkou je již zmíněná Motorola Talkabout T2288 podporující WAP. Obohacení nabídky bude představovat také Sagem MC920, který v sadě přijde na 5.999 Kč (vč. DPH), a Alcatel One Touch Club db za 5.499 Kč. Ti, kdo už telefon mají, si mohou koupit samotnou Twist kartu. Ta spolu s úvodním 400korunovým kreditem přijde na 1.399 Kč. Pokud chce klient využívat v rámci předplacených služeb i GSM bankovnictví, potom k ceně sady připlatí 200 Kč za bankovní SIM kartu. Stejné navýšení představuje i koupě samotné bankovní Twist karty. U dalších sad došlo k úpravám cen.

Paegas Internet Call
Koncem března se opět rozšířil okruh zemí, do kterých lze volat pomocí služby Paegas Internet Call, na celkový počet 155. Ceny hovorného a rozdělení zemí pro Paegas Internet Call najdete zde.

 

Akciová společnost RadioMobil je operátorem sítě GSM s názvem Paegas, která dnes pokrývá přes 99 % české populace a 99,8 % silnic první třídy. Mobilní telefon GSM Paegas mohou dnes zákazníci používat v sítích 171 operátorů téměř z 80 zemí celého světa. Služeb sítě GSM Paegas, do níž RadioMobil jen během roku 1999 investoval 6 miliard korun, a tedy o miliardu více než druhý operátor, využívalo v polovině března 2000 více než 1.000.000 zákazníků. Paegas se tak stal vedoucím operátorem na českém trhu v počtu nových aktivací, poté co v roce 1999 získal jako první v historii českého mobilního trhu více než 500.000 nových zákazníků a během prvních týdnů roku 2000 aktivoval přes 125 tisíc nových klientů.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz