Nový formát on-line reklamy je tu

Test k vidění zde. Stačí kliknout na "přehrát video" vpravé horní části obrazovky.

Vertical Curtain se skládá z více částí (video ve dvou velikostech, velký a malý video player, flashový banner, background), ty všechny je třeba integrovat do hotových šablon opony, která je prezentována animací srolování a spuštění opony. 

Stanislava Mutlová, specialistka online komunikace T-Mobile, k tomu dodává: "Cesta od rozhodnutí po finální dodání podkladů trvala necelé dva týdny, ale díky digitální agentuře Symbio a podpoře z Centrum Holdings jsme nakonec byli schopni společně s mediální agenturou MediaCom nasadit nejvýraznější variantu - Vertical Curtain kombinovaný s brandingem stránky. Věříme, že tento reklamní formát pomůže oslovit další uživatele a zároveň posílí vnímání společnosti T-Mobile jako předního hráče v oblasti internetového marketingu." 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz