Nový ročník Premier League opět na MAGENTA TV

V pátek 11. srpna odstartuje nová sezona nejvyšší anglické fotbalové soutěže Premier League a diváci MAGENTA TV budou moci opět být u toho. Všech 380 zápasů nabídne v HD kvalitě stanice CANAL+ Sport, a to včetně lokalizovaného obsahu.

MAGENTA TV od T-Mobile je s výjimkou vlastní placené aplikace vysílatele jednou ze dvou celoplošných televizních služeb, kde v České republice diváci Premier League najdou. Díky tomu opět přináší svým zákazníkům nabídku všech prestižních světových fotbalových lig.

Již 32. ročník Premier League přinese 38 zápasových kol, 380 zápasů a 20 týmů bojujících o prestižní titul – včetně Manchesteru City, který je již trojnásobným obhájcem titulu v řadě. Zápasy budou vysílány na CANAL+ Sport s výjimkou konferenčních přenosů, kdy se u souběžně hraných zápasů přechází podle aktuálního dění ze stadionu na stadion, a které budou k dispozici na stanici CANAL+ Action. Novinkou je Datazóna na CANAL+ Sport 3 – stream vybraný přímo Premier League, který v přímém přenosu umělá inteligence doplní o řadu doplňujících informací, statistik a zajímavostí. 

První přenos se uskuteční 11. srpna a soutěž vyvrcholí 19. května 2024. V loňské sezoně bylo nejsledovanějším zápasem u diváků MAGENTA TV utkání z 22. 1. 2023, kdy se utkaly týmy Arsenal a Manchester United s výsledkem 3:2. Zápas vidělo zhruba 8,6 % zákazníků, kteří měli Premier League v nabídce a ten den sledovali TV. 

Zápasy Premier League mohou sledovat diváci, kteří v rámci MAGENTA TV služby využívají tarif M či vyšší nebo mají předplacený sportovní balíček Sport Premium. Naladit CANAL+ Sport mohou jak v rámci digitálního vysílání MAGENTA TV na EPG pozicích 81 až 86, tak prostřednictvím satelitu na pozici 91. Stanici CANAL+ Action najdou diváci v obou případech na pozici 49.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz