Nový rok u T-Mobile: Výhodné Xiaomi a T Phone už za 1 Kč

Lednová nabídka T-Mobile přinese oblíbenou značku Xiaomi s hned několika zvýhodněnými modely. Zákazníci se mohou těšit také na superrychlý 5G telefon T Phone a pokračovat bude i tarifní dotace na Apple produkty.

Značka Xiaomi nabídne oblíbené Redmi 10C s tarifní a extra dotací už za 1 Kč. Na náročnější zákazníky čeká Redmi Note 11 Pro 5G, který bude dostupný s tarifem Neomezeně 4XL s výhodou již za 2 999 Kč při nákupu v e-shopu nebo aplikaci. Designový model Xiaomi Redmi 12T s výkonným fotoaparátem pak bude možné zakoupit za 8 499 Kč s tarifem Neomezeně 5XL s výhodou.

Zákazníci, kteří hledají rychlý a výkonný 5G telefon za dostupnou cenu, si mohou v lednu pořídit zvýhodněné modely T Phone, který bude při nákupu v aplikace nebo na e-shopu dostupný již za 1 Kč, model T Phone Pro pak za 499 Kč s tarifní a extra dotací.

Až do vyprodání zásob lze k hlasovým tarifům zakoupit s tarifní dotací místo telefonu například televizor Philips nebo notebook Acer. I v lednu pak pokračuje tarifní zvýhodnění na celé Apple portfolio, kdy mohou zákazníci uplatnit tarifní dotaci až do výše 5 000 Kč na modely iPhone nebo Apple Watch. 

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz