Nový školní rok u T-Mobile: Slevy na Xiaomi a výhodné předplacenky pro studenty

Na září si T-Mobile připravil slevy na kompletní portfolio značky Xiaomi. Chybět nebude ani oblíbená korunovka a extra dotace na vybrané modely, které se vztahují také na nové telefony T Phone. Studenti se mohou těšit na zvýhodněné předplacené karty.

Nový školní rok odstartuje s korunovkou v podobě oblíbeného modelu Xiaomi Redmi 12C 128 GB. Extra dotací bude zvýhodněný také Xiaomi Redmi 10 5G G4GB dostupný za 1 499 Kč a modely Xioami Redmi Note 12 Pro 5G 128GB a XIoami Redmi Note 12 5G 128 GB, oba již za 1 999 Kč. Tarifní dotace se budou vztahovat na kompletní portfolio Xiaomi.

Extra tarifní dotace budou moci zákazníci uplatnit také na nové modely T Phone, T Phone Pro a T Tablet (dostupný již za 999 Kč s tarifem Neomezeně XL s výhodou).

Až do konce roku platí speciální nabídka televizorů a notebooků s tarifní dotací až 5000 Kč podle výše tarifu. Vybrané notebooky jsou navíc podpořeny další dotací 2 500 Kč. I v září pak mohou zákazníci využít tarifní dotace na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch.

Pro žáky a studenty si T-Mobile připravil speciální nabídku výhodných předplacených karet, která bude platná během celého září. Všichni studenti mladší 26 let, kteří předloží na prodejně platný doklad (potvrzení o studiu, žákovský/studentský průkaz, ISIC kartu, EŽK či studentskou kartu Českých drah) a dají nám svůj e-mail, si budou moci zakoupit jednu předplacenou kartu s 10GB dat  na měsíc za 30 Kč, kterou jim na prodejně aktivujeme (hodnota karty je 200 Kč).

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz