Oddech i bojové sporty: Nové kanály v nabídce T-Mobile TV

Společnost T-Mobile zařadila do své programové nabídky tři nové kanály. Zákazníci si nově mohou naladit lifestylové kanály Nova Lady a Prima Show a také kanál FightBox, věnující se bojovým sportům.

Kanály Nova Lady a Prima Show budou součástí tarifů XS, S, M, L a XL v rámci T-Mobile TV a také tarifu Max u T-Mobile TV GO. Kanál Nova Lady je zařazen i v nabídce SAT TV v tarifech XS, S, M a L. Kanál FightBox, který byl již dříve dostupný v nabídce SAT TV, bude možné nově sledovat i v T-Mobile TV s tarify L a XL.

Zákazníci naleznou kanál Nova Lady na EPG pozici 36, Prima Show pak na pozici 18, kde nahradí původní Prima Star, přesunutý na pozici 35. FightBox se objeví na EPG pozici 126 a bude prozatím nasazen bez možnosti zpětného přehrávání.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test umlaut (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz