Plánovaná odstávka v noci na čtvrtek 28. 6.

T-Mobile si dovoluje informovat zákazníky o plánované krátkodobé odstávce služeb ve čtvrtek 28. června v době mezi 1.00 a 2.00 v regionu Čech včetně Prahy. V tuto dobu nebudou dostupné mobilní datové služby, Pevný internet bez drátu a Pevný internet do zásuvky a volání přes LTE (VoLTE). V době odstávky proběhne upgrade síťového prvku, jehož cílem je navýšení kapacity sítě. Zákazníkům děkujeme za pochopení a trpělivost. V případě, že by výpadek trval i poté, co se ráno probudí ze zaslouženého spánku, doporučujeme restart telefonu.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz