Plánovaná odstávka v noci na pondělí 13. 8.

T-Mobile si dovoluje informovat zákazníky o plánované krátkodobé odstávce služeb v pondělí 13. srpna v době mezi 1.00 a 2.00 v regionu Čech včetně Prahy. V tuto dobu nebudou dostupné mobilní datové služby, Pevný internet vzduchem a Pevný internet do zásuvky a volání přes LTE (VoLTE). V době odstávky proběhne upgrade síťového prvku, jehož cílem je zvýšení kvality sítě. Zákazníkům děkujeme za pochopení a trpělivost. V případě, že by výpadek trval i poté, co se ráno probudí ze zaslouženého spánku, doporučujeme restart telefonu.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s 6,2 milionu mobilních zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokázalo i poslední srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile zvítězil a získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů. 

Kontakty na tiskové oddělení: press@t-press.cz, tel.: 603 601 031.