Podzimní novinky (v) září

Zářijová nabídka potěší milovníky značky Samsung, kteří budou moci vybírat z modelů již od koruny a prémiových novinek. Na všechny zákazníky pak čeká také zbrusu nová tarifní nabídka s vyššími dotacemi až do 7 000 Kč. Oblíbený model Samsung Galaxy A12 32GB s tarifem 8 GB Plus je díky tarifní a extra dotaci v průběhu celého září dostupný za pouhou 1 Kč. Výhodně mohou zákazníci zakoupit také 5G modely Samsung Galaxy A52s, A22 a A32. Při nákupu online nebo v aplikaci se zákazníci mohou těšit ještě na větší zvýhodnění. Žhavou podzimní novinkou jsou prémiové modely Samsung Galaxy Z Flip a Z Fold, které podporují 5G a s extra dotací jsou k dostání od 13 999, resp. 35 999 Kč. I v září pokračuje výhodná nabídka tarifních dotací na modely Apple Watch SE a 6 GPS & Cellular. Tarifní dotaci lze i nadále využít také ke všem modelům iPhone.
 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz