Podzimní novinky (v) září

Zářijová nabídka potěší milovníky značky Samsung, kteří budou moci vybírat z modelů již od koruny a prémiových novinek. Na všechny zákazníky pak čeká také zbrusu nová tarifní nabídka s vyššími dotacemi až do 7 000 Kč. Oblíbený model Samsung Galaxy A12 32GB s tarifem 8 GB Plus je díky tarifní a extra dotaci v průběhu celého září dostupný za pouhou 1 Kč. Výhodně mohou zákazníci zakoupit také 5G modely Samsung Galaxy A52s, A22 a A32. Při nákupu online nebo v aplikaci se zákazníci mohou těšit ještě na větší zvýhodnění. Žhavou podzimní novinkou jsou prémiové modely Samsung Galaxy Z Flip a Z Fold, které podporují 5G a s extra dotací jsou k dostání od 13 999, resp. 35 999 Kč. I v září pokračuje výhodná nabídka tarifních dotací na modely Apple Watch SE a 6 GPS & Cellular. Tarifní dotaci lze i nadále využít také ke všem modelům iPhone.
 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz