Prosincové novinky

Prosinec patří značce Xiaomi a přinese i korunovku, kterou bude Xiaomi Redmi 12C 128GB. Extra dotace se vztahuje i na Xiaomi Redmi Note 12 5G 128 GB, dostupný za pouhých 3 499 Kč s tarifem Neomezeně XL s výhodou. 

Dvojičky reprezentují modely Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB s Xiaomi Redmi 12C 128GB za 1 Kč, pro náročnější zákazníky pak Xiaomi 13T Pro 512 GB v kombinaci s Xiaomi Redmi 10 5G 64 GB za 1 Kč. Tarifní dotace se vztahují na celé portfolio Xiaomi.

K nákup telefonu s uzavřením smlouvy dostanou zákazníci v rámci vánoční nabídky sluchátka od T-Mobile za pouhou 1 Kč. Bluetooth sluchátka jsou k dispozici v černé a bílé barvě a nabízejí funkci ANC i výdrž 4,5 hodiny na jedno nabití.

Vánoční nabídka přinese zákazníkům tarifní dotace na notebooky, televizory a herní konzoli Playstation 5. Jako každý měsíc lze využít tarifní dotace na T Phone či T Tablet a všechny modely Apple iPhone a Apple Watch.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz