Radost až do rána

Pražský klub Radost FX bude desátého prosince svědkem velkolepé party. Paegas Twist společně s časopisem Elle sem totiž na večer pozval všechny své známé, o které se budou starat DJ Pirre, Tim Otis, Braun a další účinkující.

Spojení Elle, Paegas Twist a klubu Radost vůbec není náhodné - v tomto složení se zde podobných oslav uskutečnila už řada - prestižní anglický magazín Ministry of Sound totiž řadí klub Radost FX mezi 20 nejlepších klubů na celém světě. Jako jediný z České republiky se umístil v hodnocení vedle takových legendárních jmen, jako je Pacha v Ibize, Twilo v New Yorku, Zouk v Singapuru či The Liquid Rooms v Tokiu.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz